Eskişehir 2022

Değerli Araştırmacılar,
İnşaat Mühendisliği yapı mekaniği alanında deneysel çalışma ve araştırmaların tartışıldığı bilgi ve deneyimlerin paylaşıldığı 8. Yapı Mekaniği Laboratuvarları Çalıştayı 14–15 Ekim, 2022 tarihlerinde Eskişehir Teknik Üniversitesi – Eskişehir’de yapılacaktır. Değerli araştırmacılar; tamamlanmış ya da devam etmekte olan deneysel çalışmalarınızın yanı sıra planlama aşamasındaki çalışmalarınızı da bu bilimsel tartışma platformuna taşıyabilirsiniz. Çalıştay ile ilgili duyuru ve gelişmeleri YMLÇ web sitesinden (www.ymlc.info), (www.ymlt.org) takip edebilirsiniz.

Ulaştırılamamış YMLÇ-2022 duyurularının konu ile ilgili araştırmacılara yönlendirilerek duyurulması konusunda hassasiyetinize ve yardımlarınıza teşekkür ediyorum.

Yapı mekaniği konularında deneysel araştırma yapan tüm araştırmacıları, üniversitelerinde yapı mekaniği laboratuvarı kurmak isteyen ilgilileri ve uygulamacıları çalıştaya katılmaya davet ediyoruz.

Saygılarımla.

YMLÇ Yürütme Kurulu adına
Prof. Dr. Sinan ALTIN

Çalışmanın kesinleşen programına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Katılım Bilgi Formu son gönderme tarihi : 12 Eylül 2022
Bildiri son gönderme tarihi : 12 Eylül 2022
Kabul edilen bildiriler için duyuru : 26 Eylül 2022
Çalıştay tarihi : 14–15 Ekim 2022

Bildiriler, YMLÇ web sitesinde bulunan yazım kılavuzu kullanılarak ve altı sayfayı geçmeyecek şekilde hazırlanmalıdır. Yazım kılavuzuna uygun olmayan bildiriler kabul edilmeyecektir. Bildirilerin en geç 12 Eylül 2022 tarihine kadar ymlcinfo22@gmail.com e-posta adresine yollanması gerekmektedir.

YMLÇ Yürütme Kurulu ve danışman incelemeleri sonucunda uygun bulunan bildirilerin kabul yazıları toplantı programı ile birlikte araştırmacılara gönderilecektir.

8. Yapı Mekaniği Laboratuvarları Çalıştayı yüz yüze gerçekleştirilecektir. İnşaat Mühendisliği yapı mekaniği alanında deneysel araştırma yapan akademisyenler, araştırma görevlileri, uzmanlar ve uygulamacılar bildiri sunumu ile ya da dinleyici olarak çalıştaya katılabilirler. Üniversitelerinde yapı mekaniği laboratuvarı kurmak isteyen ilgililerin katılımı memnuniyetle beklenmektedir.

Çalıştaya katılacakların, YMLÇ web sitesinde bulunan katılım bilgi formunu eksiksiz doldurarak en geç 12 Eylül 2022 tarihine kadar ymlcinfo22@gmail.com e-posta adresine yollamaları gerekmektedir.

Gökhan Özdemir, Prof. Dr., ESTÜ
Aynur Şensoy Şorman, Prof. Dr., ESTÜ
Onur Tunaboyu, Dr. Öğr. Üyesi, ESTÜ
Fatma Birinci Kayaalp, Dr. Öğr. Üyesi, ESTÜ
Onur Kaplan, Dr. Öğr. Üyesi, ESTÜ
Esengül Çavdar, Öğr. Gör., ESTÜ
Canberk Bolat, Araş. Gör., ESTÜ
Cansu Yaşar, ESTÜ
Ahmet Şimşek, ESTÜ

Eskişehir Teknik Üniversitesi, İki Eylül Yerleşkesi
Yabancı Diller Konferans Salonu
Gazipaşa Mahallesi
Tepebaşı-Eskişehir

Yürütme Kurulu adına
Prof. Dr. Sinan ALTIN
GÜ, Müh. Fak., İnş. Müh. Bölümü
e-posta: ymlcinfo22@gmail.com

Yerel Yürütme Kurulu adına
Prof. Dr. Gökhan ÖZDEMİR
ESTÜ, Müh. Fak., İnş. Müh. Bölümü
e-posta: gokhan_ozdemir@eskisehir.edu.tr
tel: 0(505)3488337

Bildiri Kitabı

Bildiri Kitabı

Comments are closed.

  • Destekleyen Kurumlar
    TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası